captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: vasaros dienos ūkininkams per trumpos

Pasibaigus pavasario darbymečiui, žemdirbiams turėtų būti lengviau. Bet kaip rodo Šilutės rajono Tarvydų kaimo ūkininko Algimanto Elijošiaus kasdienė veikla, taip nėra. Anot jo, vasaros pradžios dienos galėtų būti ilgesnės.

Pasibaigus pavasario darbymečiui, žemdirbiams turėtų būti lengviau. Bet kaip rodo Šilutės rajono Tarvydų kaimo ūkininko Algimanto Elijošiaus kasdienė veikla, taip nėra. 100 ha augalininkystės ūkio šeimininkas turi į Klaipėdą bulves vežti, dalyvauti Šilutės kredito unijos veikloje, rūpintis pasėlių priežiūra ir dokumentų tiesioginėms išmokoms gauti tvarkymu. Anot jo, vasaros pradžios dienos galėtų būti ilgesnės.

Nedidelėse gyvenvietėse visuomet akį traukia ir maloniai nuteikia naujos statybos – grūdų saugyklų, sandėlių, fermų ar kitokių gamybinių pastatų, gyvenamųjų namų. Štai ir Panevėžio rajono Vadoklių gyvenvietėje tvarkoma kelių hektarų teritorija, kurios centre stovi dar anksčiau iš šių apylinkių kilusio žinomo skulptoriaus Gedimino Karaliaus sukurtas paminklas. Aplink jį baigiama įrengti daugiau kaip milijono litų vertės bendruomenės susirinkimams ir įvairiems renginiams skirta vieta. Darbus planuojama baigti iki liepos 6 d. Tądien Vadokliuose vyks Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo renginiai.

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, birželio 4 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...