captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikos valanda“: vasaros laikas

Skambės įvairių metų lietuvių bei užsienio atlikėjų dainos. Išgirsite ir muzikinių naujienų. Tarp jų – naujausias Jurgos Šeduikytės kūrinys „Juoduoju baltuoju“. Nusikelsime į Šiaulius, kur šį ketvirtadienį jau 18-ąjį kartą vyks liaudiškos muzikos festivalis „Ant rubežiaus“.
Jurga Šeduikytė.
Jurga Šeduikytė.

Laidoje skambės įvairių metų lietuvių bei užsienio atlikėjų dainos. Išgirsite ir muzikinių naujienų. Tarp jų – naujausias Jurgos Šeduikytės kūrinys „Juoduoju baltuoju“, kuris, anot atlikėjos, turi daug bendra su jos garsiuoju albumu „Aukso pieva“.

Skambant dainoms nusikelsime į Šiaulius, kur šį ketvirtadienį jau 18-ąjį kartą vyks festivalis „Ant rubežiaus“. Tai vienas didžiausių liaudiškos muzikos festivalių Šiaurės Lietuvoje, į kurį suvažiuos originalios, stilizuotos kapelos ir pavieniai kaimo muzikantai iš visų Lietuvos regionų. Šiemet pirmą kartą festivalio lankytojus džiugins ir nemažas būrys liaudiškos muzikos atlikėjų iš Latvijos. „Kiekvienais metais mes stengiamės šiauliečiams parodyti kuo įvairesnį liaudiškos muzikos skambėjimą. Šis festivalis – tai labai linksma ir smagi šventė“, – sako festivalio prodiuseris ir sumanytojas Pranciškus Trijonis.

„Muzikos valanda“ birželio 4 d., ketvirtadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Edita Vilčiauskienė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...