captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: aktorė Severija Janušauskaitė

„Man pasisekė su Jonu Vaitkumi teatre, nes jis iškėlė labai aukštą profesionalumo, teksto valdymo, sceninės kalbos, kurios mažokai gavau akademijoje, kartelę. Tik jo dėka supratau, kas yra teksto minties vystymas ar akcentai  – visi aktorinio darbo niuansai. Kine irgi tas pats.“
Aktorė Severija Janušauskaitė Roberto Daskevičiaus nuotr.
Aktorė Severija Janušauskaitė Roberto Daskevičiaus nuotr.

„Man pasisekė su Jonu Vaitkumi teatre, nes jis iškėlė labai aukštą profesionalumo, teksto valdymo, sceninės kalbos, kurios mažokai gavau akademijoje, kartelę. Tik jo dėka supratau, kas yra teksto minties vystymas ar akcentai  – visi aktorinio darbo niuansai. Kine irgi tas pats“, – teigia aktorė Severija Janušauskaitė.

„Skandinavijos šalyse operos bienalė jau yra tapusi tradiciniu renginiu, tačiau Lietuvoje ir Baltijos šalyse ji rengiama pirmą kartą. Atvirose paskaitose ir meistriškumo kursuose operos žanro meistrai šiemet dėmesį sutelks į judesio raišką operos scenoje“, – apie Lietuvos muzikos ir teatro akademijos erdvėse prasidedančią bienalę „Mes dainuojame operą“ sako LMTA Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja, muzikologė Rima Rimšaitė. Pokalbyje apie edukacinį projektą taip pat dalyvauja LMTA Operos studijos dėstytojas, dirigentas Vytautas Lukočius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Priešingai nei moko sena pasaka – esą šluotą lengvai galima sulaužyti jėga veikiant kiekvieną šluotražį atskirai, mūsų pasaulis klykte klykia, kad bet koks bandymas įtempti ar atleisti atskiras jo stygas pasmerktas nesėkmei“, – apie amžiną žmogaus norą keisti pasaulį komentare su rubrika „Požiūris“ svarsto rašytojas Andrius Jakučiūnas.

„Man pasisekė su Jonu Vaitkumi teatre, nes jis iškėlė labai aukštą profesionalumo, teksto valdymo, sceninės kalbos, kurios mažokai gavau akademijoje, kartelę. Tik jo dėka supratau, kas yra teksto minties vystymas ar akcentai  – visi aktorinio darbo niuansai. Kine irgi tas pats. Kai gauni pagrindinį vaidmenį ir kuri pas talentingą kino režisierę Aną Melikian, po to, atvirai sakant, su kitais režisieriais dirbti yra nelengva“, – teigia aktorė Severija Janušauskaitė. Pokalbis apie kelią į profesionalią sceną, sukurtus vaidmenis teatre ir kine.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ birželio 2 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close