captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: specialiai dresuoti šunys gali padėti sveikti

Kaniterapija gali būti taikoma esant fiziniams, emociniams ir/ar raidos sutrikimams bei reabilitacijos metu. Viena iš kaniterapijoje naudojamų priemonių yra šuo. Pagalba yra įmanoma tik esant atitinkamai specialisto kvalifikacijai.

Kaniterapija gali būti taikoma esant fiziniams, emociniams ir/ar raidos sutrikimams bei reabilitacijos metu. Viena iš kaniterapijoje naudojamų priemonių yra šuo. Pagalba yra įmanoma tik esant atitinkamai specialisto kvalifikacijai. Pirmiausia jis turi galėti padėti be šuns. Šuo – pagalbininkas. Teigiamas gyvūnų poveikis sergančio žmogaus sveikatos būklei yra patvirtintas eksperimentais ir ši veikla pirmiausia turi būti gerai suplanuota, tikslinga. Pokalbis su Kaniterapijos asociacijos nare psichologijos daktare Vilmante Pakalniškiene.

Šiaurietiškas ėjimas – sveikatingumo metodas, laisvalaikio leidimas ir aktyvi fizinė veikla gryname ore. Ši judėjimo rūšis – puiki priemonė pabendrauti, atsipalaiduoti. Ji tinka ir vyresnio amžiaus bei turintiems antsvorio žmonėms. Yra keletas būklių, kai apie šį judėjimo būdą reikėtų klausti gydytojo rekomendacijų. Apie tai laidoje paaiškins šiaurietiško ėjimo instruktorė Silvija Žemaitaitienė.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – šeštadienį, gegužės 30 d., 11.05 val., kartojama birželio 4 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...