captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Vilniaus vaidmenys užsienio kine

Kokie užsienio filmai kuriami Vilniuje ir apylinkėse? Kaip pavyksta čia vaizduoti skirtingus laikus, kino ekrane sudaryti įspūdį, kad veiksmas vyksta visai kitose pasaulio šalyse?

Kokie užsienio filmai kuriami Vilniuje ir apylinkėse? Kaip pavyksta čia vaizduoti skirtingus laikus, kino ekrane sudaryti įspūdį, kad veiksmas vyksta visai kitose pasaulio šalyse? „Ryto garsų“ penktadienio svečiai – „Vilniaus kino biuro“ vadovė Jūratė Pazikaitė ir Lietuvos nepriklausomų prodiuserių asociacijos pirmininkas Kęstutis Drazdauskas.

Vyriausybė penktadienį vėl svarstys socialinio draudimo sistemos pakeitimus. Sunkiausiai deramasi dėl darbo santykių reguliavimo.

Seimo Nacionalinis saugumo ir gynybos komitetas toliau aiškinasi, kokių klaidų padaryta vykdant lėktuvo „AN-2“ paieškos ir gelbėjimo operaciją. 

Druskininkuose penktadienį oficialiai atidaromas atkurtas Karolio Dineikos sveikatingumo parkas. Tai vienas iš prasidėjusios šio kurorto šventės renginių.

Vilniaus oro uostas tapo pirmuoju Baltijos šalių oro uostu, turinčiu savo kino teatrą: vienoje iš poilsio erdvių nemokamai bus rodomi lietuvių kurti trumpametražiai filmai.

Komentaras. Autorius portalo delfi.lt apžvalgininkas Ramūnas Bogdanas.

Futbolą krečia vienas didžiausių korupcijos skandalų istorijoje, įtariama, kad korupciniai sprendimai buvo priimti ir dėl pasaulio čempionatų Rusijoje ir Katare rengimo. Ar viena populiariausių sporto šakų gali tapti skaidresnė?

Europai reikia susigrąžinti verslumo ir inovacijų dvasią, kurią ji praranda drauge su paskutiniaisias tokių įmonių kaip „Eriksson“ ar „Nokia“ telefonais. Tokios mintys šį mėnesį išsakytos Europos inovacijų ir technologijų instituto renginyje Budapešte. Apdovanoję geriausius Europos išradėjus, ten susirinkę ekspertai svarstė, ko Europa gali pasimokyti iš nuolat inovacijų srityje pirmaujančių Jungtinių Valstijų. Ką apie visa tai mano patys Europos inovacijų lyderiai? „Naujienų žemėlapyje“ juos kalbins Živilė Kropaitė.

Laidą veda Edvardas Kubilius, Giedrė Čiužaitė.

Klausykitės gegužės 29 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close