captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų“: kaip neužkibti ant prastų studijų programų jauko?

Jau nuo ateinančio pirmadienio, birželio 1-osios, abiturientai galės teikti prašymas LAMA BPO studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose: kolegijose ir universitetuose. Kaip derėtų atsakingai rinktis, ką ir kur studijuoti?
Gedimino Savickio (BFL) nuotr.
Gedimino Savickio (BFL) nuotr.

Jau nuo ateinančio pirmadienio, birželio 1-osios, abiturientai galės teikti prašymas LAMA BPO studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose: kolegijose ir universitetuose. 

Kaip matome iš oficialiosios statistikos, šiuo metu visose Lietuvos aukštosiose mokyklose yra daugiau kaip 1600 studijų programų. Daugiau nei pusę visų šių programų, tai yra apie 1000, jau įvertino Studijų kokybės vertinimo centro samdomi Lietuvos ir užsienio ekspertai. Jų nuomone, Lietuvoje iš tiesų labai kokybiškos, tai yra aukščiausius įvertinimus gavo, maždaug kas devinta studijų programa. Kitos programos yra vidutinio lygio. Be to, nemažai yra ir ganėtinai prastų studijų programų. 

Tiesa, patys universitetai ir kolegijos tikina, kad visos jų siūlomos programos yra puikios.

Taigi, kaip derėtų atsakingai rinktis, ką ir kur studijuoti? 

Laidoje dalyvaus Studijų kokybės vertinimo centro direktorė Nora Skaburskienė ir šio centro Kvalifikacijų vertinimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Rima Žilinskaitė.

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų" gegužės 28 d., ketvirtadienį,16.05 val., kartojama 20.20 val. per LRT RADIJĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...