captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė – duetas gyvenime ir scenoje

„Šv. Jurgio šūkis – „nugalėk blogį gerumu“. Mes tai suprantame kaip pergalę prieš minties ir širdies tamsą, kurią galime nugalėti skleisdami muzikos ir meno grožį.“
Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė.
Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė.

„Šv. Jurgio šūkis – „nugalėk blogį gerumu“. Mes tai suprantame kaip pergalę prieš minties ir širdies tamsą, kurią galime nugalėti skleisdami muzikos ir meno grožį“, – įsitikinęs operos solistas Edmundas Seilius, kartu su žmona dainininke Kristina Zmailaite nusprendęs Marijampolėje surengti „Šv. Jurgio meno sezoną“.

„Užgimusi pirmaisiais Lietuvos Nepriklausomybės metais, ši gyvybinga lėlininkų šventė padeda sutelkti dėmesį į lėlių teatro problematiką, suteikia impulsą naujoms iniciatyvoms, išveda paraleles tarp mūsų šalies ir užsienio lėlininkų darbų“, – teigia XXI tarptautinio lėlių teatrų festivalio direktorius, Kauno valstybinio lėlių teatro vadovas Sigitas Klibavičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – keturios temos: Ernesto Chaussono operos „Karalius Artūras“ daugiau nei šimtu metų pavėluota premjera Paryžiuje; Dantės Aligherio gimimo 750 m. sukaktis; siūlymai į pasaulio geriausio simfoninio orkestro vadovus; filmas su „pilvūzu“ Gerardu Depardieu – pasijuokimas iš jo ar geras kinas?

„Šv. Jurgio šūkis – „nugalėk blogį gerumu“. Mes tai suprantame kaip pergalę prieš minties ir širdies tamsą, kurią galime nugalėti skleisdami muzikos ir meno grožį. Marijampoliečiai yra puikūs klausytojai, bet dar neišlepinti kokybiškos, gyvai atliekamos muzikos gausos“, – sako operos solistas Edmundas Seilius, kartu su žmona dainininke Kristina Zmailaite nusprendęs savo gimtajame mieste surengti „Šv. Jurgio meno sezoną“. Pokalbis su žinomais atlikėjais apie operos sceną, šeimyninį duetą ir siekius kuo plačiau paskleisti profesionaliąją muziką Sūduvos krašte.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ gegužės 28 d., ketvirtadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...