captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kasdienybės kultūra“: „Remote (Nutolęs)Vilnius“ – spektaklis, kuriame dalyvauti galite ir Jūs

„Tai buvo mažytė piligriminė kelionė savam mieste, kuriame gyveni daug metų, tai buvo dozė patyrimo nepatirto Vilniaus, nepatirto savęs.“
Režisierius Jonas Tertelis. D.Matvejevo nuotr.
Režisierius Jonas Tertelis. D.Matvejevo nuotr.

„Tai buvo mažytė piligriminė kelionė savam mieste, kuriame gyveni daug metų, tai buvo dozė patyrimo nepatirto Vilniaus, nepatirto savęs.“ „Tarsi paauglystė grįžo. Žmonėms, kurie kaip ir aš Vilniumi kažkada žavėjosi kaip pasaka, kurie šmirinėjo po senamiesčio kiemelius, tai buvo nuotykis.“ „Ir mistika, kai tu pasijunti instrumentu kažkieno rankose...“ Pokalbis su interaktyvaus spektaklio dalyviais – poete Ilze Butkute, režisieriumi Jonu Terteliu ir Projekto „Remote Vilnius” vadovu Rimantu Ribačiausku.

Norvegų psichiatras Finnas Skarderudas teigia: „mūsų vidinis nerimas yra tapęs gyvenimo pamatu: mes nerimaujame dėl visko –  ateities, artimųjų, savęs, nuolat išgyvendamas vidinę sumaištį, žmogus jaučiasi tarsi susiskaldžiusi asmenybė, ieškanti ne tik gyvenimo prasmės, bet ir savęs“. Kaip susigrąžinti jausmus ir atvirumą, pokalbis su psichoterapeutu Raimundu Milašiūnu.

Ved. Violeta Melnikienė. 

„Kasdienybės kultūra“ – ketvirtadienį, gegužės 28 d., 14.05 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama gegužės 29 d., 00.05 val. per LRT RADIJĄ ir gegužės 30 d., 10.05 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...