captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: patobulinta teisėjų skyrimo tvarka

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo keičiama pretendentų į teisėjus vertinimo tvarka, nuo šiol skiriant teisėją svarbiausia bus kvalifikacija ir padorumas, o ne tušti formalumai ar protekcijos.
EPA/ELTA nuotr.
EPA/ELTA nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo keičiama pretendentų į teisėjus vertinimo tvarka, nuo šiol skiriant teisėją svarbiausia bus kvalifikacija ir padorumas, o ne tušti formalumai ar protekcijos. Pašnekovai – M. Romerio universiteto Teisės fakulteto dekanė Rima Ažubalytė ir „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas.

Nobelio fizikos premijos laureatais tapo Serge Haroche (Prancūzija) ir David Wineland (JAV), už sugebėjimą kontroliuoti ir vertinti individualias kvantines sistemas, jų nesunaikinant.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: laida įrašyta 1963 metais, minint 30-ąsias Stasio Dariaus ir Stepono Girėno skrydžio metines.   

Kaip teigia teisininkai, net devyniose iš dešimties elektroninių parduotuvių Lietuvoje galima rasti asmens duomenų apsaugos pažeidimų. Kaip saugiai pirkti internetu?

Taip pat laidoje – spaudos apžvalga, verslo naujienos, naujausios žinios.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Saulius Liauksminas.      

„Ryto garsai“ – spalio 10 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...