captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Pasaulinė išsėtinės sklerozės diena

Kasmet paskutinį gegužės trečiadienį minima Pasaulinė išsėtinės sklerozės diena. Šią dieną daugelyje šalių dėmesys nukrypsta į sergančiuosius ir kovojančius su išsėtine skleroze – jaunų ir darbingų žmonių liga, galinčia užklupti visiškai netikėtai.

Kasmet paskutinį gegužės trečiadienį minima Pasaulinė išsėtinės sklerozės diena. Šią dieną daugelyje šalių dėmesys nukrypsta į sergančiuosius ir kovojančius su išsėtine skleroze – jaunų ir darbingų žmonių liga, galinčia užklupti visiškai netikėtai. Pokalbis su gydytoja neurologe Rasa Kizlaitiene.

Vilniaus savivaldybėje siūloma atisakyti 130 tarnautojų. Vykdant Vilniaus savivaldybės administracijos pertvarką, siūloma naikinti du departamentus.

„Psichoaktyviosios medžiagos: naujos tendencijos ir politiniai sprendimai“ – tokia trečiadienį Vyriausybėje rengiamos mokslinės-praktinės konferencijos tema. 

Norvegijos sostinės Oslo politikai priėmė drastišką sprendimą – uždrausti dyzelinu varomus automobilius mieste.

Lietuva kuria palankesnį bepiločių orlaivių naudojimo teisinį reguliavimą, pagal kurį bus numatytos išimtys komerciniams ir už matomumo zonos ribų vykdomiems bepiločių orlaivių skrydžiams.

Laidą veda Rūta Kupetytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Giedrė Čiužaitė.

Klausykitės laidos gegužės 27 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...