captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kai kruopščiai planuoji – rūpesčių mažiau

Birštono savivaldybės ūkininkas, stambaus augalininkystės ūkio šeimininkas Jonas Gradeckas įpratęs darbus savo ūkyje rikiuoti iš anksto, gerai viską apskaičiavęs ir įvertinęs. Tad ir pavasario darbymečiu didesnių netikėtumų nebūna. Tuo labiau, kad talkina 6 darbininkai.
Birštono savivaldybės ūkininkas Jonas Gradeckas.
Birštono savivaldybės ūkininkas Jonas Gradeckas.

Birštono savivaldybės ūkininkas, stambaus augalininkystės ūkio šeimininkas Jonas Gradeckas įpratęs darbus savo ūkyje rikiuoti iš anksto, gerai viską apskaičiavęs ir įvertinęs. Tad ir pavasario darbymečiu didesnių netikėtumų nebūna. Tuo labiau, kad talkina 6 darbininkai, kuriuos užimti ūkininkas pasirūpina ištisus metus.

Užvenčio kultūros centras – vienas aktyviausių Kelmės rajone. Jis dar 2012 m. tarp antros kategorijos kultūros centrų šalyje pelnė geriausio apdovanojimą. Šiuo metu muzika, dainomis, šokiais, teatro pastatymais jį garsina net 15 kolektyvų. Daugelis jų  – nuolatiniai dainų švenčių dalyviai, respublikiniuose konkursuose laimi aukštas vietas. Gausiausi yra šokėjų kolektyvai „Putinėlis“ ir „Gludas“. Praėjusį penktadienį vyko 10-asis vaikų ir jaunimo regioninis festivalis „Vaidiname draugams“.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, gegužės 25 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...