captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: bandymų papirkti policininkus daugėja

Pareigūnai sako, kad šiemet ir toliau daugėja atvejų, kai siekiant išvengti atsakomybės, bandoma papirkti policininkus. Iki spalio pirmosios užregistruota beveik pusė tūkstančio bandymų papirkti pareigūnus. Dėl visų faktų pradėti ikiteisminiai tyrimai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Pareigūnai sako, kad šiemet ir toliau daugėja atvejų, kai siekiant išvengti atsakomybės, bandoma papirkti policininkus. Iki spalio pirmosios užregistruota beveik pusė tūkstančio bandymų papirkti pareigūnus. Dėl visų faktų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Pernai tokių nusikalstamų veikų fiksuota pusketvirto šimto.

Po savaitgalio audros elektros dar neturi 7000 vartotojų.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį teisėjų atrankos klausimus aptaria su pretendentų į teisėjus atrankos komisijos nariais. Prezidentės atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė sako, kad  susitikime ketinama aptarti, kaip veikia sugriežtinta teisėjų atrankos tvarka ir kokių papildomų priemonių reikia, kad būtų dar geriau užtikrinta skaidri teisėjų atranka.

Kaip elgiatės susidūrę su telefoniniais sukčiais? Pokalbis su klausytojais 13.37 val. 

Likus beveik 10 dienų iki Euro grupės vadovų susitikimo spalio 18 d., Atėnuose lankosi Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Tai vienas svarbiausių vizitų Graikijoje po 2009 metais šalį ištikusios ekonominės krizės.

Švedijos sostinėje antradienį bus paskelbta Nobelio fizikos premija.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ spalio 9 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...