captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų“: ar internetas sukels švietimo revoliuciją ir pakeis mokymąsi bei studijas?

Jau šiandien anglų kalbą mokantys moksleiviai ir studentai internetu gali žiūrėti pačių geriausių pasaulio universitetų, pavyzdžiui, Masačiusetso technologijos instituto, Harvardo, Prinstono, Jeilio, Berklio, Stanfordo ir kitų prestižinių universitetų dėstytojų paskaitų net neišeidami iš namų.

Jau šiandien anglų kalbą mokantys moksleiviai ir studentai internetu gali žiūrėti pačių geriausių pasaulio universitetų, pavyzdžiui, Masačiusetso technologijos instituto, Harvardo, Prinstono, Jeilio, Berklio, Stanfordo ir kitų prestižinių universitetų dėstytojų paskaitų net neišeidami iš namų. Kai kurie elitiniai pasaulio universitetai tokiems klausytojams išduoda net ir atvirųjų internetinių kursų baigimo pažymėjimus. 

O ir jau randasi lietuviškų interneto svetainių, kuriose pažangiausi informacinių technologijų, anglų ar lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai pristato savo interaktyvias pamokas, skirtas jaunesnio arba anglų kalbos dar gerai nemokančio mokyklinio amžiaus mokiniams.  

Laidoje dalyvaus: Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos informacinių technologijų mokytojas Mindaugas Breiva ir technologijų žurnalistas, interneto svetainės „Technotopija" redaktorius Andrius Jovaiša. 

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų" gegužės 21 d., ketvirtadienį,16.05 val., kartojama 20.20 val. per LRT RADIJĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...