captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: oficialiai pristatys „Pieno kelią“

Šį mėnesį vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ baigs įgyvendinti daugiau kaip 100  tūkst. eurų vertės europinį projektą „Pieno kelias nuo gamintojo iki vartotojo“. Ketvirtadienį organizuojamoje konferencijoje įvyks oficialus jo pristatymas.

Šį mėnesį vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ baigs įgyvendinti daugiau kaip 100  tūkst. eurų vertės europinį projektą „Pieno kelias nuo gamintojo iki vartotojo“. Ketvirtadienį organizuojamoje konferencijoje įvyks oficialus jo pristatymas. Krizės pieno sektoriuje metą projektas kelia ypač didelį ūkininkų, kitų suinteresuotų susidomėjimą.

Neoficialiais gamintojų duomenimis, per pastaruosius dvejus metus Lietuvos vėjo jėgainės elektros kainą vartotojams sumažino bemaž dvigubai daugiau, nei  išleista joms subsidijuoti. Specialistai abejoja tokiu poveikiu, tačiau neneigia, kad vėjo elektra mažina rinkos kainą. O kokia iš vėjo jėgainės nauda biržiečiui ūkininkui Kęstučiui Armonui?

Čia pat vasara, atostogos. Tokį metą paprastai į kaimus, ypač kuriuose yra ežerų, upių, kitų vandens telkinių, miškų, gražus kraštovaizdis, ne tik savaitgaliais, bet ir šiokiomis dienomis gerokai padaugėja iš miesto atvykstančių poilsiautojų. Jiems čia poilsis, pramogos, džiaugsmas, įvairiausi malonumai. Tačiau kaimo žmonės juos lankančius vasarotojus vertina daug santūriau, kartais ir visai nepalankiai. Kodėl?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, gegužės 21 d., 06.07  val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...