captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie XXV tarptautinį festivalį „Vilnius Jazz“

„Jubiliejų švęsime su iškiliomis Europos, JAV, Japonijos šiuolaikinio džiazo ir improvizacinės muzikos asmenybėmis, ryškiausiais Vilniaus džiazo mokyklos atstovais, talentingu šalies jaunimu", – teigia festivalio „Vilnius Jazz“ vadovas Antanas Gustys.

„Jubiliejų švęsime su iškiliomis Europos, JAV, Japonijos šiuolaikinio džiazo ir improvizacinės muzikos asmenybėmis, ryškiausiais Vilniaus džiazo mokyklos atstovais, talentingu šalies jaunimu", – teigia festivalio „Vilnius Jazz“ vadovas  Antanas Gustys.

„Monodrama gvildena šiandien ypač aktualią žmonių susvetimėjimo, nesusišnekėjimo šeimoje problemą. Kaip ir ką išgyvena moteris, kai nuolat girdėdama meilius vyro žodžius, tuo pat metu patiria pažeminimą, psichologinį terorą“, – sako pjesės „ Katinėlis ir Paukštelis“ autorė Liucija Armonaitė, pagal kurios parašytą dramą armėnų režisierius Goras Margarianas pastatė spektaklį „Aš praradau savo balsą“. Pokalbis apie Armėnų teatro dienas Lietuvoje.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“: rašytojo Andriaus Jakučiūno komentaras apie absurdiškus skaitymo skatinimo projekto rezultatus ir bandymas atsakyti į klausimą, kodėl skaitymas ne visada yra prasmingas bei ugdantis.

„Šis 1987-aisiais gimęs renginys buvo vienas pirmųjų laisvėjančios Lietuvos ženklų. „Vilnius Jazz" visada orientavosi į naująsias džiazo ir improvizacinės muzikos kryptis, rodė šalyje šiuolaikinį Europos ir Amerikos džiazą – atvėrė duris šiai muzikai į Lietuvą. Jubiliejų švęsime su iškiliausiomis Europos, JAV, Japonijos šiuolaikinio džiazo ir improvizacinės muzikos asmenybėmis, ryškiausiais Vilniaus džiazo mokyklos atstovais, talentingu šalies jaunimu“, – teigia festivalio „Vilnius Jazz“ vadovas  Antanas Gustys. Apie išsaugotą šventės tradiciją, drąsius lietuviškojo džiazo eksperimentus ir užsienio atlikėjų pasirodymus pokalbis studijoje su festivalio vadovu.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ spalio 9 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...