captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Marijampolėje – pirmąkart Kariuomenės ir visuomenės šventė

Tradicija tapusi Kariuomenės ir visuomenės šventė sekmadienį pirmąkart vyks Marijampolėje. Marijampoliečius ir miesto svečius ji ketina pradžiuginti įvairiomis pramogomis ir vaizdais.
I. Budzeikaitės (KAM) nuotr.
I. Budzeikaitės (KAM) nuotr.

Tradicija tapusi Kariuomenės ir visuomenės šventė sekmadienį pirmąkart vyks Marijampolėje. Marijampoliečius ir miesto svečius ji ketina pradžiuginti įvairiomis pramogomis ir vaizdais. Daugiau apie tai Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo viršininkas, brigados generolas Vilmantas Tamošaitis.

Sekmadienį minėsime Tarptautinę kovos su homofobija dieną. Nors seksualinių mažumų padėtis pastaraisiais metais pagerėjo, homoseksualumas tebėra už įstatymo ribų daugelyje pasaulio valstybių, o septyniose jų už tai baudžiama mirtimi. Kokia padėtis Lietuvoje užtikrinant nediskriminavimą dėl seksualinės orientacijos ir kovojant su neapykanta kurstomais nusikaltimais? Laidoje šia tema kalbės Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Algirdas Šešelgis, Seimo narė Marija Aušrinė Pavilionienė.

Sekmadienį Klaipėdos gatves vėl užtvindys bėgikai. Čia jau 8-ąjį kartą vyks „Vilties bėgimas“, o vakare „Švyturio" arenoje bus surengtas paramos koncertas. Žmonės, įsigiję į šį koncertą bilietus, taip parems Onkologijos centro statybas.  Apie šį kasmetį renginį pasakos brolis pranciškonas Benediktas, Onkologijos centro direktorė Aldona Kerpytė ir drabužių dizainerė Julija Janus.

Taip pat laidoje archyvinis „Amerikos balso“ įrašas, kultūros renginių skelbimai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – gegužės 17 d., sekmadienį,  nuo 07.30  iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close