captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl lietuviai mažai poilsiauja kempinguose?

Lietuvoje vis dar nėra susiformavusi tradicija atostogauti kempinge – palapinėje, namelyje ar mobiliame namelyje. Lietuviai kempinguose apsistoja dažniausiai 1–2 dienoms arba savaitgaliui, nors užsienyje yra populiaru kempinge atostogauti ilgiau.

Lietuvos, Latvijos ir  Estijos kempingų asociacijos vykdo akciją „Baltijos kempingų dienos". Mūsų šalyje legaliai veikia 25 kempingai, kuriuose turi tilpti visi poilsiautojai, o nusprendus stovyklauti kitur gali tekti susimokėti nemažą baudą. Už ką vieni noriai susimoka, kiti linkę gauti dykai. Prie ežerų ar pajūrio zonoje, vos tik atšilus, sukrunta įsikurti poilsiautojai, tačiau ne visi tai daro tam pritaikytose vietose. Lietuvoje vis dar nėra susiformavusi tradicija atostogauti kempinge – palapinėje, namelyje ar mobiliame namelyje. Lietuviai kempinguose apsistoja dažniausiai 1–2 dienoms arba savaitgaliui, nors užsienyje yra populiaru kempinge atostogauti ilgiau. Apie mūsų kempingų kultūrą laidoje kalbės Lietuvos kempingų asociacijos prezidentas Vygantas Lazauskas.

Atidarytas Palangos kurortinis sezonas. Kas šiandien žmones traukia į Palangą, kokios kurorto naujovės, kas laukia ateityje? Apie tai Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė.

Šeštadienį Vilniuje ir 50-yje Lietuvos miestų vyks Gatvės muzikos diena.

Taip pat laidoje užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginių skelbimai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – gegužės 16 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...