captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: KAM internete paskelbė šauktinių sąrašą

Viešame sąraše bus nurodyta karo prievolininko vardo pirmoji raidė, pavardė, gimimo data, unikalus šaukimo kodas, Krašto apsaugos teritorinis padalinys, kuriam priskirtas šauktinis, informacija apie šaukimo eigą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Viešame sąraše bus nurodyta karo prievolininko vardo pirmoji raidė, pavardė, gimimo data, unikalus šaukimo kodas, Krašto apsaugos teritorinis padalinys, kuriam priskirtas šauktinis, informacija apie šaukimo eigą

NSGK komitetas išklauso STT vadovą apie įstatymo pataisą, kuri leistų paviešinti kriminalinės žvalgybos informaciją apie kandidatus į aukštus postus.

Didžiausia ES valstybe iki 2060-ųjų taps Didžioji Britanija, o labiausiai Europoje sumažės Lietuva. Tokius duomenis pateikė Europos Komisija oficialiame tyrime apie demografijos padėtį.

„Maisto bankas“ ir kitos socialinės organizacijos ketina sukurti Nacionalinės kovos su maisto švaistymu koaliciją. Įvairių sričių specialistai iš Lietuvos ir kitų Europos šalių tariasi, kaip gerus produktus, užuot išmetus ar sunaikinus, atiduoti labdarai.

Naujas amerikiečių tyrimas atskleidžia, kaip sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Prasideda Kanų kino festivalis. Jame savo filmą šiemet pristato ir lietuvių režisierius Šarūnas Bartas.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė.

Klausykitės gegužės 13 d., trečiadienį, nuo 13.00 iki 14.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...