captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų“: ar mokymasis jaunimo mokyklose yra stigma?

Jaunimo mokyklose vyksta dokumentų mokytis priėmimas. Kokius mokinius priima jaunimo mokyklos? Kuo jos skiriasi nuo suaugusiųjų mokyklų ir nuo anksčiau buvusių vakarinių mokyklų bei kodėl į daugelį jaunimo mokyklų pretenduoja kone tiek pat mokinių kaip ir į elitines šalies gimnazijas?

Jaunimo mokyklose vyksta dokumentų mokytis priėmimas. Kokius mokinius priima jaunimo mokyklos? Kuo jos skiriasi nuo suaugusiųjų mokyklų ir nuo anksčiau buvusių vakarinių mokyklų bei kodėl į daugelį jaunimo mokyklų pretenduoja kone tiek pat mokinių kaip ir į elitines šalies gimnazijas? Kas traukia paauglius ir jaunuolius, iškritusius iš švietimo sistemos, grįžti į mokyklas, bet jau kitokio tipo? Ir kaip pavyksta jaunimo mokykloms kitų mokyklų išmestus mokinius uždegti didžiai svajonei ieškoti gyvenimo tikslo ir jo siekti? Pagaliau, kodėl sakoma, kad jaunimo mokyklose dirba vieni geriausių Lietuvos pedagogų, galinčių varžytis su daugelio geriausių Europos šalių mokyklų mokytojais. 

Laidoje dalyvaus Vilniaus „Gijos“ jaunimo mokyklos direktorė Juzė Drobnienė ir Kauno jaunimo mokyklos psichologė Oksana Liutkevičienė.

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų" gegužės 14 d., ketvirtadienį,16.05 val., kartojama 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close