captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar šalis yra pasirengusi užtikrinti orią senatvę?

Lietuvoje po kelių dešimtmečių kas trečias žmogus bus vyresnis nei 65 metų. Ar šalis yra pasirengusi užtikrinti orią ir sveiką senatvę? Kiek patys rūpinamės savo sveikata, o gal ja labiau rūpinasi kiti? Apie tai išgirsite antrajame pasakojime iš Radijo dokumentikos ciklo „65+“.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Lietuvoje po kelių dešimtmečių kas trečias žmogus bus vyresnis nei 65 metų. Todėl sveikatos priežiūros klausimai taps dar aktualesni. Ar šalis yra pasirengusi užtikrinti orią ir sveiką senatvę? Kiek patys rūpinamės savo sveikata, o gal ja labiau rūpinasi kiti? Apie tai išgirsite antrajame pasakojime iš Radijo dokumentikos ciklo „65+“.

Jau sudarinėjami šauktinių sąrašai, kurie bus paskelbti Krašto apsaugos interneto svetainėje. Ką reikia žinoti apie šauktinius?

Valstybės įmonė „Regitra“ primena, kad antradienis yra paskutinė diena, kai dar galima nemokamai atnaujinti automobilio registraciją. Tai svarbu tiems vairuotojams, kurių automobiliai buvo išregistruoti arba kurių leidimas dalyvauti viešajame eisme buvo sustabdytas dėl neįvykdytų reikalavimų. 

Euro zonos finansų ministrai sprendžia dėl paskolos Graikijai.

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila išvyksta į Austriją, kurios sostinėje kitą savaitę vyks 60-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas.

Komentaras. Autorius Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu.

Žiniasklaida paviešino pokalbių įrašus, kurie tik patvirtina, kad Vilniaus šilumos ūkis eilę metų galėjo būti neskaidrus. Kaip naujoji Vilniaus valdžia ketina pertvarkyti šilumos ūkį ir sumažinti kainas vartotojams?

Ar visuomet balsuojate pagal savo politines pažiūras? Apklausos rodo, jog daugiau kaip pusė gyventojų nepriskiria savęs nei dešinei, nei kairiajai ideologijai.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Laidą veda Edvardas Kubilius ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.      

Klausykitės gegužės 12 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...