captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: kodėl žmogaus teisių problemos mums turėtų rūpėti labiau?

Laidoje viešės portalo Manoteises.lt kūrėjos, teisininkės, nevyriausybininkės Birutė Sabatauskaitė ir Dovilė Juodkaitė bei Europos lyčių lygybės instituto darbuotojas Dimitrios Tsoutsias.
Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė Birutė Sabatauskaitė atsiėmė vieną iš Lygybės ir įvairovės statulėlių. manoteises.lt nuotr.
Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė Birutė Sabatauskaitė atsiėmė vieną iš Lygybės ir įvairovės statulėlių. manoteises.lt nuotr.

Praėjusią savaitę įteikti Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai. Vieną iš jų – „Metų proveržio“ statulėlę – gavo portalas Manoteises.lt. Laidoje – dvi teisininkės, šio puslapio kūrėjų komandos atstovės: Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė Birutė Sabatauskaitė ir Lietuvos neįgaliųjų forumo prezidentė Dovilė Juodkaitė. Kodėl jos pasirinko dirbti šioje srityje ir kaip sekasi atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, kurių žmonės sako dažnai nepastebintys savo aplinkoje?

Prieš Europos dieną – interviu su Vilniuje veikiančio Europos lyčių lygybės instituto darbuotoju Dimitrios Tsoutsias. Iš Graikijos kilęs internetinės komunikacijos specialistas Lietuvoje sukūrė ir šeimą. Jūsų laukia paprastas pokalbis apie gyvenimą, darbą tarptautinėje institucijoje ir kasdienybę Lietuvos sostinėje.

Laida „Mes, moterys" – gegužės 8 d., penktadienį, 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.05 val.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close