captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Litas prie lito“: sovietinė dovana visam gyvenimui?

Gyventojai ir toliau reketuojami mokėti už radijo taškus.
Radijo taškas.
Radijo taškas.

Nors laidinio radijo tinklą valdanti teleradijo kompanija „Hansa“ jau prieš metus prarado paskutinę licenciją transliuoti radijo programas, ji ir toliau reketuoja gyventojus, siųsdama sąskaitas už neveikiantį arba veikiantį neteisėtai radijo tašką ir net grąsina antstoliais. Sovietiniais laikais be gyventojų prašymų „radiofikuoti“ namai žmonėms tapo dovanėle iki gyvenimo pabaigos ir palikimu vaikams bei anūkams. Nors pripažįstama, kad jau daug metų „Hansos“ iš gyventojų  renkamas mokestis yra neteisėtas, nes kompanija nėra sudariusi sutarčių su gyventojais dėl tokios paslaugos teikimo, iki šiol niekas gyventojų taip ir neapgynė nuo tokio reketo.

Ką daryti gyventojams, gaunantiems sąskaitas už tylintį arba akyse neregėtą radijo tašką? Ar valstybinės institucijos yra bejėgės apginti savo piliečius? Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba paskyrė „Hansai“ baudą, bet sąskaitos ir toliau siunčiamos.

Laidoje dalyvaus: Lietuvos ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus pavaduotoja Lina Rainienė; Lietuvos radijo ir televizijos komisijos teisininkas Viktoras Popandopula ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorius Feliksas Petrauskas

Vedėja Rima Jakutytė.

„Litas prie lito“ – antradienį, spalio 9 d., 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...