captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: gyvenimas kupinas kelionių ir nuotykių

Vilnietė Mirosława Duchnowicz savo gyvenimo be kelionių neįsivaizduoja. Tai tapo savotišku jos gyvenimo būdu. Kaip užsidirbti kelionėms, trunkančioms iki pusės metų? Ką naujo apie save ir supantį pasaulį galima sužinoti kelionių metu?  

Vis daugiau lietuvių ryžtasi kelionėms į tolimiausius ir egzotiškiausius planetos kraštus, tačiau dauguma jų renkasi poilsines, pažintines keliones, skirdami tam ribotą laiką. „Toks keliavimas tikrai ne man", – teigia savo gyvenimo be kelionių neįsivaizduojanti vilnietė Mirosława Duchnowicz, kuriai margo pasaulio ir jo gyventojų pažinimas tapo savotišku gyvenimo būdu. Ką reiškia nuolatinis gyvenimas ant lagaminų? Kaip užsidirbti kelionėms, trunkančioms iki pusės metų? Ką naujo apie save ir supantį pasaulį galima sužinoti kelionių metu?  

Kirilas Osmakas (1890–1960) – ukrainiečių politikas, nacionalistų organizacijos veikėjas, priklausęs S. Banderos grupuotei, Ukrainos išlaisvinimo tarybos prezidentas. K. Osmakas – nevienareikšmė ir tragiška asmenybė Ukrainos istorijoje,  jo veikla šiandien vertinama prieštaringai.

„Santara“ –  gegužės 8 d., penktadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...