captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ūkininkę piktina kainų pasiutpolkė

Gegužę vėl sumažėjus pieno supirkimo kainoms, suprantamas pieno gamintojų susirūpinimas ir pyktis. Juos papiktino ir supirkėjų suorganizuotas parašų perdirbėjams paremti rinkimas. Tad ūkininkai jau galvoja ir apie radikalias priemones: piketus, kelių blokavimą ir kitas.

Gegužę vėl sumažėjus pieno supirkimo kainoms, suprantamas pieno gamintojų susirūpinimas ir pyktis. Juos papiktino ir supirkėjų suorganizuotas parašų perdirbėjams paremti rinkimas. Tad ūkininkai jau galvoja ir apie radikalias priemones: piketus, kelių blokavimą ir kitas. Savo siūlymų turi ir alytiškė pieno ūkio šeimininkė Audronė Miškinienė.

Belgijos mieste Namiūre vyko Europos šalių gyvulininkystės srities mokslininkų, ekspertų bei specialistų simpoziumas OptiMIR. Jame buvo pristatyti naujausi moksliniai tyrimai, priemones darniam pieno sektoriui plėtoti aptarė Belgijos, Italijos, Prancūzijos ir kitų šalių atstovai. Kokie tyrimai aktualūs mūsų šalies fermų šeimininkams?

Gegužės 7-ąją minime spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Šiais informacinių technologijų klestėjimo laikais kartais diskutuojama, – ar ateityje reikalinga bus knyga, ar sulauks skaitytojų tradicinės bibliotekos mieste ir kaime. Tačiau daugelyje šalies kaimų bibliotekos likę vieninteliu kultūros židiniu ir lankytojus traukia knygomis, spaudos leidiniais, taip pat įvairia kita čia organizuojama veikla. Tad 165 skaitytojus, o įvairių renginių, parodų lankytojų dar daugiau turi ir Kelmės rajono Pašilėnų kaimo biblioteka.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, gegužės 7 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...