captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Holokausto istorijos dėstymas Lietuvos mokyklose

Vilniuje vyko tarptautinė konferencija Holokausto edukacijos tema. Joje dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų istorijos ir etikos mokytojai, VU ir Edukologijos universiteto studentai istorikai, Lietuvos švietimo politikos formuotojai bei užsienio svečiai, projekto „Būti žydu“ partneriai iš 4 Europos valstybių.
K. Vanago (BFL) nuotr.
K. Vanago (BFL) nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybėje vyko tarptautinė konferencija Holokausto edukacijos tema. Joje dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų istorijos ir etikos mokytojai, Vilniaus universiteto ir Edukologijos universiteto studentai istorikai, o taip pat Lietuvos švietimo politikos formuotojai bei užsienio svečiai, projekto „Būti žydu“ partneriai iš 4 Europos valstybių.

Nors apie šią profesiją svajoja daugelis berniukų, retas jų ryžtasi įgyvendinti savo vaikiškas svajones. „Alinančio, kupino pavojų ugniagesio gelbėtojo darbo specifika tinka ne kiekvienam, tačiau pasiaukojimas dėl kito žmogaus – kas gali būti kilniau šioje žemėje?” – retoriškai klausia vilnietis Artur Rud, dirbantis ugniagesiu jau 25 metus. Neseniai praėjusios profesinės ugniagesių šventės – šv. Florijono dienos – proga kalbėsime apie narsą ir vyriškumą, kasdienius pavojus ir vidines žaizdas, o taip pat aiškinsimės, kodėl priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais Lietuvos gyventojai pasitiki labiausiai.

„Santara“ –  gegužės 7 d., ketvirtadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...