captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Justinas Žilinskas su naujausia knyga „Mano Vilnius mano“

„Ši knyga – tai tik pirmas vaiko žingsnis Vilniaus pažinime. Tai kabliukas, kurį, tikiuosi, praris jaunasis skaitytojas, ir tuomet tas istorijos valas, tie turtų sluoksniai temps tolyn, gilyn į dar daugiau paslapčių. Ugdys, keis, plės akiratį, prakalbins pastatus ir gatves.“
Justinas Žilinskas.
Justinas Žilinskas.

„Ši knyga – tai tik pirmas vaiko žingsnis Vilniaus pažinime. Tai kabliukas, kurį, tikiuosi, praris jaunasis skaitytojas, ir tuomet tas istorijos valas, tie turtų sluoksniai temps tolyn, gilyn į dar daugiau paslapčių. Ugdys, keis, plės akiratį, prakalbins pastatus ir gatves. Kad ne tik pats pamatytų, bet ir kitam papasakotų“, – knygos „Mano Vilnius mano“ („Aukso žuvys“) tikslus atskleidžia  autorius Justinas Žilinskas.

„Pagrindinis šiųmečio festivalio akcentas – lėlė, jos atgijimo stebuklas ir judėjimo paslaptis, nes dažnai šiandienos lėlių teatrų spektakliuose lėlės vietą užima aktorius“, – kviesdama į VIII tarptautinį lėlių teatrų festivalį „Karakumų asilėlis“ pastebi Klaipėdos lėlių teatro direktorė Aušra Juknevičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Kalbos rytas“ pokalbis su LRT „Kalbos grynuoliu 2015“.

„Ši knyga – tai tik pirmas vaiko žingsnis Vilniaus pažinime. Tai kabliukas, kurį, tikiuosi, praris jaunasis  skaitytojas, ir tuomet tas istorijos valas, tie turtų sluoksniai temps tolyn, gilyn į dar daugiau paslapčių. Ugdys, keis, plės akiratį, prakalbins pastatus ir gatves. Kad ne tik pats pamatytų, bet ir kitam papasakotų“, – knygos „Mano Vilnius mano“ („Aukso žuvys“) tikslus atskleidžia autorius Justinas Žilinskas. Kodėl Vilnius svarbus mūsų tapatumui ir kodėl autorius šią knygą adresuoja būtent jaunimo auditorijai – pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ gegužės 6 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...