captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pašnekesiai apie tave ir kitus”: kodėl pykstamės su mokslu

Tikime magiška želmenų, vandens, žalio maisto, mineralų galia. Atsakymų į asmenines problemas ieškome žvaigždžių išsidėstyme. Siekiame gyventi amžinai badaudami, maudydamiesi užšalusiuose vandenyse, laikydamiesi ypatingų amžiną jaunystę žadančių dietų. Kas mums darosi?

Ruošiamės skrydžiams į Marsą, virtualus pasaulis daugeliui tampa įdomesnis už tikrovę, transplantuojami organai, gilinamės ne tik į galaktikų sandarą ar Žemės gelmes, bet ir į mikropasaulį. Tačiau, kad ir kiek aukštojo mokslo diplomų gulėtų mūsų kišenėse, vis tiek pseudomokslas ima viršų prieš mokslą. Tikime magiška želmenų, vandens, žalio maisto, mineralų galia. Atsakymų į asmenines problemas ieškome žvaigždžių išsidėstyme. Siekiame gyventi amžinai badaudami, maudydamiesi užšalusiuose vandenyse, laikydamiesi ypatingų amžiną jaunystę žadančių dietų, medituodami.

Kas mums darosi? Kaip iš mūsų galvų išgaruoja elementarios mokyklos suole įgytos mokslo žinios?

Ved. Rūta Bačiulytė ir Aušra Griškonytė.

„Pašnekesiai apie tave ir kitus“ – gegužės 8 d., penktadienį, 14.05 val. LRT KLASIKOS programoje, gegužės 9 d. 00.05 val. per LRT RADIJĄ ir gegužės 10 d. 17.03 val. programoje LRT KLASIKA.

(Laida kartojama.)

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...