captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką mums reiškia senatvė?

Senėjimas vadinamas vienu didžiausių mūsų visuomenės iššūkių. Ką mums reiškia senatvė? Kaip jaučiamės, ką veikiame, kaip į mus žvelgia kiti? Tuo domisi LRT RADIJO žurnalistai, rengiantys dokumentikos ciklo „65+“ pasakojimus.
A.Ufarto nuotr.
A.Ufarto nuotr.

Prognozuojama, kad po dešimtmečio kas penktas europietis bus vyresnis nei 65-erių, o šimtmečio viduryje pirmą kartą istorijoje vyresnio amžiaus žmonių bus daugiau nei jaunų. Senėjimas vadinamas vienu didžiausių mūsų visuomenės iššūkių. Tačiau senstame triskart greičiau už kitas šalis. Ką mums reiškia senatvė?  Kaip jaučiamės, ką veikiame, kaip į mus žvelgia kiti? Tuo domisi LRT RADIJO žurnalistai, rengiantys dokumentikos ciklo „65+“ pasakojimus.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Gegužę specialistai visoje Lietuvoje aplankys mažiausiai 4000 laisvėje esančių teistų asmenų.

Vakarų radijo stočių transliacijos buvo efektyvus Vakarų valstybių politikos įgyvendinimo instrumentas Šaltojo karo metais. Disertaciją tema „Vakarų radijo stočių transliacija į Sovietinę Lietuvą 1950–1990 metais“ parašiusi Inga Arlauskaitė - Zakšauskienė teigia, kad Vakarų radijo stotys turėjo svarią įtaką ne tik Lietuvos, bet ir visos Sovietų sąjungos gyventojams, skatino kritinį mąstymą.

Etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

Klausykitės gegužės 5 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.              

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...