captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kuo dotnuviškiui ūkininkui svarbi narystė ES?

Gegužės 1 d., minint  Lietuvos įstojimo į ES sukaktį, bus vertinami jau įvykę ir galimi pasikeitimai valstybės gyvenime. Ūkininkui Petrui Vaiteliui svarbu, kad naudodamasis europine parama įsigijo technikos, susikūrė alternatyvų verslą. Tačiau ūkininkui ne visos ES Bendrosios žemės ūkio politikos nuostatos priimtinos.
Ūkininkas Petras Vaitelis.
Ūkininkas Petras Vaitelis.

Gegužės 1 d., minint  Lietuvos įstojimo į ES sukaktį, bus vertinami jau įvykę ir galimi pasikeitimai valstybės gyvenime. Dotnuviškiui ūkininkui Petrui Vaiteliui svarbu, kad naudodamasis europine parama įsigijo technikos, susikūrė alternatyvų verslą. Tačiau ūkininkui ne visos ES Bendrosios žemės ūkio politikos nuostatos priimtinos.

Pastaraisiais metais už europinius ir mūsų valstybės pinigus Ignalinos rajono Mielagėnų seniūnijos žmonės nemažai nuveikė gerindami sąlygas poilsiui, laisvalaikio praleidimui. Tačiau akivaizdu ir tai, kad ne viską gali keisti, ne visas problemas spręsti europiniai projektai.

Akmenės kredito unija „Tikroji viltis“ yra antra pagal dydį Žemaitijoje ir vienija beveik 4 tūkst. narių. Jos turtas siekia 10 mln. eurų. Ūkininkės Aurelija Šemetienė ir Zita Vaišvylienė tvirtina, jog jų unija yra didžiulė parama žemdirbiams. Maždaug pusė visų paskolų teikiamos ūkininkams. Ateityje unija toliau plės savo veiklą, teiks įvairesnių paslaugų kaimo gyventojams.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, gegužės 1 d., 06.07  val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...