captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pasėlių deklaravimo pradžia nepasižymi sklandumu

Šiemet pasėlių deklaravimas žemdirbiams kelia nemažai rūpesčių. Vėl radosi naujų reikalavimų, net esminių pasikeitimų. Rimtų priekaištų deklaravimo organizatoriams turi ekologiškai ūkininkaujantieji.

Šiemet pasėlių deklaravimas žemdirbiams kelia nemažai rūpesčių. Vėl radosi naujų reikalavimų, net esminių pasikeitimų. Rimtų priekaištų deklaravimo organizatoriams turi ekologiškai ūkininkaujantieji. Pasak Skuodo raj. ūkininko Donato Valančiausko, blogai, kad prasidėjus deklaravimui, dar nebuvo ekologinio ūkininkavimo taisyklių.

Balandžio 30-ają minime Tarptautinę veterinarijos dieną. Veterinarijos gydytojo vaidmuo ypač reikšmingas įvairiose gyvenimo srityse. Tai patvirtina ir toks faktas, kad daugiau kaip pusė gerai žinomų infekcinių ligų yra bendros ir žmonėms, ir gyvūnams. Tad nuo veterinarų darbo priklauso ne tik gyvūnų, bet ir žmonių sveikata bei gerovė – kalbėdamas apie šios profesijos specialistų svarbą mėgsta pabrėžti jau bemaž keturis dešimtmečius veterinarijos gydytojo darbą dirbantis Algimantas Lūža.

Sunku būtų Lietuvoje rasti sodininką, kuris nieko nežinotų apie Lietuvos vynuogininkystės pradininką Antaną Gailių, Juodupėje gyvenusį ir sukūrusį daugiau kaip 30 vynuogių veislių. Jas jis paliko visiems sodininkams, o savo artimiesiems dar ir keliolikos arų vynuogyną.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, balandžio 30 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...