captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip į kaimą pritraukti daugiau jaunimo?

Ar realu tikėtis Lietuvos kaimo jaunėjimo? Kas turi keistis, kad nuolatos gyventi ir dirbti už miesto galėtų daugiau žmonių? Šia tema penktadienį diskutuos Lietuvos kaimo parlamentas, kuris renkasi tik antrą kartą.

Ar realu tikėtis Lietuvos kaimo jaunėjimo? Kas turi keistis, kad nuolatos gyventi ir dirbti už miesto galėtų daugiau žmonių? Šia tema penktadienį diskutuos Lietuvos kaimo parlamentas, kuris renkasi tik antrą kartą.

Pirmą kartą atkurtos nepriklausomos Lietuvos istorijoje ketvirtadienį buvo surengtas kariuomenės mobilizacijos sistemos patikrinimas. Tūkstantis pašauktų prievolininkų ir atsargos karių turėjo atvykti į šaukimo punktus Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Marijampolės apskrityse. Buvo tikrinami atvykusiųjų rezervo karių anketiniai duomenys ir sveikata.

Po rekonstrukcijos atidaromas Palangos Gintaro muziejus. Atidarymą penktadienį nuo 17.00 val. tiesiogiai transliuos LRT Kultūros kanalas ir portalas www.lrt.lt

Apie daržus mieste – Vilniaus miesto daržininkas Mindaugas Danys.

Apžvalgininkės Ramunės Sakalauskaitės komentaras.

Menininkai surengė nužudyto kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio atminimo akciją ir kelia klausimus dėl šio nusikaltimo tyrimo skaidrumo. Pokalbis su prokuratūros ir teismų atstovais apie šio ir kitų nužudymų tyrimus: kodėl atsakymų paieškos trunka ilgai ir ką pareigūnai atsako į visuomenės abejones.

Prieš metus pakeliui į Everestą ledo griūčiai pražudžius 16 alpinistų ir turistus lydinčių nepaliečių, kopimo sezonas Nepale buvo nutrauktas ir kilo kalbų, ar jis prasidės šiemet. Sezonas prasidėjo, leidimų pakilti į aukščiausią pasaulio viršukalnę išduota netgi daugiau nei pernai, o mes klausiame, kaip didžiausia tokia nelaimė Himalajuose iki šiol pakeitė tai, ką daug kas vadina Everesto verslu, ir kiek kam iš tikrųjų kainuoja užkopimas ant pasaulio stogo. Apie tai „Naujienų žemėlapyje“.

Verslo laikas.

Penktadienį viso pasaulio armėnai mini šimtąsias Armėnijos genocido metines, kai Osmanų imperijoje – šiuolaikinės Turkijos pirmtakėje – buvo nužudyta pusantro milijono armėnų, dar pusė milijono priversti pasitraukti.

Kaip fotografuoti maistą, kad nuotraukose jis atrodytų skanus? Kas sunkiausia, kai esi atsakingas už gražius vaizdus vestuvių albume? Penktadienio laidos svečias – fotografas Robertas Daskevičius, kurio kulinarijos fotografijos ne pirmą kartą įvertinamos aukščiausiomis nominacijomis tarptautiniuose konkursuose. Daugybė besituokiančiųjų prašo Roberto įamžinti ir jų vestuves.

Laidą veda Artūras Matusas ir Giedrė Čiužaitė.

„Ryto garsai“ penktadienį, balandžio 24 d., nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...