captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: kas (ne)laukia didesnės minimalios algos?

Trišalė taryba antradienį pritarė MMA didinimui. Nuo liepos 1 d. MMA didės 25 eurais ir sudarys 325 eurus. Tačiau kaskart, kai tik pradedama svarstyti MMA didinimą, sulaukiama ir neigiamų reakcijų. Kokios alternatyvos, kad ir verslui būtų gerai, ir darbuotojai  pajaustų pagerėjimą?
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Trišalė taryba antradienį pritarė MMA didinimui. Nuo liepos 1 d. MMA didės 25 eurais ir sudarys 325 eurus. Dar tiek pat padidinti minimalų mėnesio atlyginimą ketinama nuo kitų metų pradžios. Tačiau kaskart, kai tik pradedama svarstyti MMA didinimą, sulaukiama ir neigiamų reakcijų, neva tai  žlugdo smulkų ir vidutinį verslą, bus atleidžiami darbuotojai ir t.t. Ar MMA didinimas išties pavojingas verslui? O mažas atlyginimas nepavojingas darbuotojui ir jo šeimai? Kokios alternatyvos, kad ir verslui būtų gerai, ir darbuotojai  pajaustų pagerėjimą?

Laidoje apie tai diskutuos Trišalės tarybos narys, Darbdavių konfederacijos prezidiumo narys Vytautas Zimnickas, Paslaugų sferos darbuotojų profesinės sąjungos vadovas Aleksandras Posochovas, Lietuvos laisvosios rinkos instituto vyresnysis ekspertas Vytautas Žukauskas ir  Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų Smulkaus ir vidutinio verslo valdybos narys Jonas Katinas.

Vedėja Rima Jakutytė.  

„LRT Aktualijų studija“ – ketvirtadienį, balandžio 23 d., 11.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...