captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikos valandoje“ – Eduardo Gimenezo „Vėjas”

Daugelis Lietuvoje Eduardą Gimenezą pažįsta kaip aistringojo argentinietiško tango mokytoją. Tačiau yra dar viena labai reikšminga Eduardo aistra, kuri padeda jam gyventi, ir surasti gyvenimo prasmę – tai kūryba. Eduardas Gimenezas kuria dainas.

Daugelis Lietuvoje Eduardą Gimenezą pažįsta kaip aistringojo argentinietiško tango mokytoją. Ir tai yra tiesa. Tačiau nedaugelis žino, kad tango – tai tik Eduardo hobis, o tikrasis šio nuoširdaus ir kūrybingo žmogaus pašaukimas – muzikos istorija, R. Vagnerio operų teorinė analizė ir dainavimas. Būtent dainavimas paskatino Eduardą atvykti iš Argentinos į Lietuvą, kad geriau pažintų savo močiutės gimtinę, išmoktų lietuvių kalbą bei Muzikos ir teatro akademijoje patobulintų savo vokalinius įgūdžius.

Tačiau yra dar viena labai reikšminga Eduardo aistra, kuri padeda jam gyventi, ir surasti gyvenimo prasmę – tai kūryba. Eduardas Gimenezas kuria dainas. Tik ką pasirodė trečiasis jo albumas „Viento“ („Vėjas“). Kaip poetinį simbolį vėją pasirinkęs autorius, albumo dainose atskleidžia savo giliausius išgyvenimus, emocijas ir jausmus. Ar po ilgos kūrybinės pertaukos atpažinsite kitokį Eduardą Gimenezą?.. Kviečiu klausytis.

Ved. Edita Vilčiauskienė.

„Muzikos valanda“  balandžio 23 d., ketvirtadienį, 14.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...