captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinėje dėžutėje“ – antrasis vaikų dainos konkursas „Šilagėlė“

Šių metų balandžio 18 d. Vilniaus Rotušės Didžiojoje salėje jau antrą kartą vyko vaikų dainos konkursas „Šilagėlė“. Kolombina papasakos apie šį konkursą, kalbėsis su jo organizatoriais ir vertintojais, supažindins su mažaisiais dainorėliais. Skambės daug gražios muzikos.

Šių metų balandžio 18 d. Vilniaus Rotušės Didžiojoje salėje jau antrą kartą vyko vaikų dainos konkursas „Šilagėlė“. Į šį konkursą buvo pakviesti dalyvauti Vilniaus miesto, Vilniaus rajono bei Vilniaus apskrities 3–10 metų vaikai. Dalyviai parengė koncertinę programą iš dviejų laisvai pasirinktų dainų, viena iš jų turėjo būti liaudies daina (autentiška arba išdaila), kita pasirenkama laisvai. Dalyvius vertino organizatorių parinkta autoritetinga vertinimo komisija: šio konkurso iniciatorė – dainininkė, vokalo pedagogė Gintarė Skerytė, maestro prof. Virgilijus Noreika, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos direktorė Aldona Skruibytė. Šiais metais konkurse dalyvavo  Vilniaus, Vilniaus rajono bei Vilniaus apskrities darželių, pradinių mokyklų bei muzikos mokyklų solistai, duetai, trio, kvartetai, kvintetai bei didesni ansambliai.

Kolombina papasakos apie šį konkursą, kalbėsis su jo organizatoriais ir vertintojais, supažindins su mažaisiais dainorėliais. Skambės daug gražios muzikos ir mažųjų pašnekovų mintys.

„Muzikinė dėžutė“ – šeštadienį, balandžio 25 d., 09.05 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...