captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkas Antanas A. Jonynas

„Nemanau, kad esu nepriekaištingas pirmininkas, puikiai žinau savo veiklos ir vadovavimo stiliaus trūkumus. Nemažai turėtų sumanymų per kadenciją realizuoti nepavyko. Kartais stokojome patirties, kartais – užsispyrimo ir paprasčiausios sėkmės.“
Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkas Antanas A. Jonynas.
Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkas Antanas A. Jonynas.

„Nemanau, kad esu nepriekaištingas pirmininkas, puikiai žinau savo veiklos ir vadovavimo stiliaus trūkumus. Nemažai turėtų sumanymų per kadenciją realizuoti nepavyko. Kartais stokojome patirties, kartais – užsispyrimo ir paprasčiausios sėkmės. Vis dėlto per šiuos ketverius metus įgyta patirtis suteikia didesnio pasitikėjimo savimi ir tam tikra prasme įpareigoja tęsti pradėtus darbus“, – apsisprendimą kelti savo kandidatūrą į LRS vadovo pareigas argumentavo dabar jau antrai kadencijai perrinktas pirmininkas poetas Antanas A. Jonynas.

„Jokių tiesioginių ir neginčijamų įrodymų, leidžiančių teigti, jog eksponuojama vertybė priklausė kunigaikščiui Vytautui, nėra. Negalima vienareikšmiškai ir užtikrintai sakyti, kad šis diržas mena šio Lietuvos valdovo laikus. Tačiau tai, be jokios abejonės, įdomus ir dėmesio vertas meno kūrinys, slepiantis daug neįmintų mįslių“, – apie Valdovų rūmuose atidaromą tarptautinę vieno eksponato parodą „Viduramžių papuošalas. Mįslingasis Vytauto Didžiojo epochos diržas“ sako vienas iš koordinatorių istorikas MarijusUzorka.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“.

„Vytauto Bacevičiaus reikšmė dar toli gražu nepripažinta – nėra nei jo vardo konkursų, nei gatvių ar mokyklų, o ir jo muzika skamba per retai. Tačiau žinant lietuvišką mąstymą, tokie tarptautiniai projektai labai padeda, nes jeigu tik atsiras didesnis susidomėjimas Bacevičiaus kūryba užsienyje, tai ir lietuviai atsibus“, –  pastebi pianistas Gabrielius Alekna, pristatantis autorinę kompozitoriaus Vytauto Bacevičiaus kompaktinę plokštelę.

„Nemanau, kad esu nepriekaištingas pirmininkas, puikiai žinau savo veiklos ir vadovavimo stiliaus trūkumus. Nemaža turėtų sumanymų per kadenciją realizuoti nepavyko. Kartais stokojome patirties, kartais – užsispyrimo ir paprasčiausios sėkmės. Vis dėlto per šiuos ketverius metus įgyta patirtis suteikia didesnio pasitikėjimo savimi ir tam tikra prasme įpareigoja tęsti pradėtus darbus“, – apsisprendimą kelti savo kandidatūrą į LRS vadovo pareigas argumentavo dabar jau antrai kadencijai perrinktas pirmininkas poetas Antanas A. Jonynas. Apie prasidėjusią antrąją kadenciją, žlugusias iliuzijas, viltį teikiančią jaunąją literatų kartą ir naujus projektus pokalbis su LRS pirmininku A. A. Jonynu.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ balandžio 17 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...