captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip paskatinti tinkamai atsikratyti šiukšlėmis?

Gyventojai įvairiais būdais skatinami tinkamai rūšiuoti atliekas, ko pasekmė – ne tik švaresnė aplinka, bet ir mažesnis mokestis už šiukšlių išvežimą. Vienas iš auklėjimo būdų – vaizdo kamerų įrengimas, kas kai kur jau ir yra padaryta. Ar tai pasiteisino, kokie yra kiti būdai?
flickr.com nuotr.
flickr.com nuotr.

Savivaldybės, taip bendruomenės įvairiais būdais bando skatinti gyventojus tinkamai rūšiuoti atliekas, ko pasekmė – ne tik švaresnė aplinka, bet ir mažesnis mokestis už šiukšlių išvežimą. Vienas iš auklėjimo būdų – vaizdo kamerų įrengimas, kas kai kur jau ir yra padaryta. Ar tai pasiteisino, kokie yra kiti būdai?

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas trečiadienį susitinka su Vokietijos gynybos ministre Ursula fon der Lejen. Vienas iš klausimų – modernios technikos įsigijimas.

Pasaulis stebi paliaubas Rytų Ukrainos. Berlyne vykusių derybų rezultatai bus aptarti Liubeke vyksiančiame Didžiojo septyneto šalių užsienio reikalų ministrų susitikime.

Šiaurės Lietuvoje esančiame Ventos regioniniame parke pastatytas naujas apžvalgos bokštas. Kuo ypatingas šis bokštas ir nuo jo atsiveriantis vaizdas?

Studentai kviečiami studijuoti NASA centre.

Savaitės komentaras. Ekonomikos ekspertė Rūta Vainienė.

Trečiadienį 11.52 val. bus tikrinama Perspėjimo sistema. Kaip veikia ši sistema ir ką apie tai daugiau mums reikėtų žinoti?

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvo. Apie Aro Mažeikos nuotykius iš kelionės automobiliu po Pietų Ameriką.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Giedrė Čiužaitė.    

„Ryto garsai“ balandžio 15 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...