captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vartotojo gidas“: apie slaugą ir globą

Ką reiškia sąvokos „slauga“ ir „socialinė globa“ ir kodėl jos vis dar painiojamos. Kam ir kaip yra skiriama globa arba slauga? Ar pakankamai išplėtota slaugos ir globos sistema? Kaip prie šių problemų  sprendimo prisideda valstybė? Kokie pirmieji žingsniai norint įforminti slaugą arba globą?

Ką reiškia sąvokos „slauga“ ir „socialinė globa“ ir kodėl jos vis dar painiojamos. Kam ir kaip yra skiriama globa arba slauga? Ar pakankamai išplėtota slaugos ir globos sistema, jei paslaugų poreikis, visuomenei sparčiai senstant, yra didžiulis? Kaip prie šių problemų, kai asmuo yra slaugomas ar globojamas namuose ar specialiose įstaigose, sprendimo prisideda valstybė? Kokie pirmieji žingsniai norint įforminti slaugą arba globą?

pokalbis studijoje su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinės aprėpties departamento Lygių galimybių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zabarauskiene, to paties departamento Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Daiva Buivydaite ir  Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos Vilniaus II teritorinio skyriaus vedėja Daiva Valadkevičiene.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Vartotojo gidas“ balandžio 15 d. trečiadienį, 12.12 val., kartojama 21.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...