captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: naujas metodas padės įveikti klastingą karvių ligą

Šalyje yra 30 tūkstančių pieno ūkių, tiekiančių pieną į rinką. Jų šeimininkų pajamos priklauso nuo to, ar sveiki gyvuliai, ar kokybiškas pienas iš jų gaunamas. Dažną pieno ūkių bėdą – mastitą – kartais neįmanoma aptikti įprastiniais tyrimais.

Šalyje yra 30 tūkstančių pieno ūkių, tiekiančių pieną į rinką. Jų šeimininkų pajamos priklauso nuo to, ar sveiki gyvuliai, ar kokybiškas pienas iš jų gaunamas. Dažną pieno ūkių bėdą – mastitą – kartais neįmanoma aptikti įprastiniais tyrimais. Tam dabar ketinama pasitelkti naują, iki šiol šalyje netaikytą metodą.

Balandžio 15-ąją minima Kultūros diena. Tai gera proga prisiminti ir pagerbti dažnai menkus atlyginimus gaunančius, bet entuziazmo ir energijos nestokojančius, savo laiko negailinčius kultūros darbuotojus kaime. Tokių yra ir Alytaus rajone, Alovėje. Pasak Daugų kultūros centro Alovės filialo administratorės Ramunės Miškauskienės, jų kultūros namai nebūna tušti, čia veiklos randa įvairaus amžiaus žmonės. Užgavėnės, Jurginės, Joninės, Valstybės dienos minėjimas prie Poteronių piliakalnio,  Žolinė arba Kopūstinė, konkursas „Graži mūsų šeimynėlė“, Adventinė vakaronė, bendros  Kūčios – tai tik dalis visų per metus surengtų švenčių, suėjimų.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, balandžio 15 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...