captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ūkių kreditavimo pokyčiai ir tendencijos

Pernai komerciniai bankai ir Centrinei kredito unijai priklausančios kredito unijos suteikė kreditų daugiau kaip 4400 ūkių, tačiau tokių ūkių skaičius sumažėjo beveik 2 proc. Laidoje aptarsime ūkių kreditavimo pokyčius, jų priežastis.

Pernai komerciniai bankai ir Centrinei kredito unijai priklausančios kredito unijos suteikė kreditų daugiau kaip 4400 ūkių, tačiau tokių ūkių skaičius sumažėjo beveik 2 proc. Ūkių kreditavimo pokyčius, jų priežastis aptaria Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos prezidentas, ŽŪPGF analitikas Jeronimas Kraujelis.

Alytaus r. Alovės seniūnijoje pirmąją pasėlių ir žemės ūkio naudmenų deklaravimo dieną lankytojų užsuko vos vienas kitas ir tik pasiteirauti apie deklaravimo taisyklių pasikeitimus, naujoves. Seniūnijos žemės ūkio specialistės Astos Kisielienės darbo patirtis rodo, kad daugiausia deklaruojančiųjų sulaukia gegužės pabaigoje ir iki birželio vidurio.

Lietuvoje daug kam žinomas širvintiškio ūkininko Algio Ušacko pomėgis auginti retų veislių paukščius ir gyvulius. Jo sodybos pašonėje laikomi retų veislių fazanai, povai, žąsys, antys, vištos, balandžiai, kiti paukščiai. Tolėliau nuo sodybos esanti ferma turtinga retų gyvūnų. Tarp jų dėmesį patraukia keturragės ir šešiaragės avys, asilai, alpakos.

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, balandžio 14 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close