captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

2015-aisiais Lietuvos nacionalinė filharmonija, bendradarbiaudama su Latvijos ir Estijos koncertinėmis organizacijomis, rengia Kinijos kultūros metus Baltijos šalyse. Tikimasi sulaukti net kelių šimtų kinų kultūros atstovų. Laukdami svečių iš Rytų – patys leiskimės kelionėn po tolimąją Kiniją.
Didžioji Kinijos siena. wikipedia.org nuotr.
Didžioji Kinijos siena. wikipedia.org nuotr.

2015-aisiais Lietuvos nacionalinė filharmonija, bendradarbiaudama su Latvijos ir Estijos koncertinėmis organizacijomis, rengia Kinijos kultūros metus Baltijos šalyse. Tikimasi sulaukti net kelių šimtų kinų kultūros atstovų. Laukdami svečių iš Rytų – patys leiskimės kelionėn po tolimąją Kiniją. Apie įspūdingiausias jos vietas – pirmadienio viktorinoje.

„Entuziastingų, profesionalių, savo darbą išmanančių mokytojų veiklos rezultatai turi būti matomi ir įvertinti. Gabių vaikų ugdymas, jiems suteikiama proga pasirodyti gražiojoje sostinės Rotušės salėje turėtų būti stiprus motyvas jų meninės saviraiškos kelyje“, – įsitikinusi vaikų dainos konkurso „Šilagėlė” iniciatorė, dainininkė ir vokalo pedagogė Gintarė Skerytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Renkame Metų verstinę knygą. „Labiau sutikčiau su nuomone tų, kurie teigia, kad visa Haruki Murakami kūryba yra universali. Jeigu ji būtų prisodrinta japoniškumais, vargu, ar taip plačiai pasklistų po pasaulį. Žmonės, skaitydami knygas, man rodos, ieško kažko bendra, ieško savęs“, – teigia H.Murakami apsakymų rinkinio „Dramblys pradingsta“ vertėja Jurgita Polonskaitė.

2015-aisiais Lietuvos nacionalinė filharmonija, bendradarbiaudama su Latvijos ir Estijos koncertinėmis organizacijomis, rengia Kinijos kultūros metus Baltijos šalyse: norima pristatyti įvairių žanrų Kinijos atlikėjus, tikimasi sulaukti net kelių šimtų kinų kultūros atstovų – operos, džiazo, etninės muzikos virtuozų. O laukdami svečių iš Rytų – patys leiskimės kelionėn po tolimąją Kiniją. Apie įspūdingiausias jos vietas – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ balandžio 13 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...