captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar Jūsų šimtas dienų su euru praėjo sklandžiai?

Lietuva mini šimtą dienų su euru. Vyriausybė vertina, kad naujos valiutos įvedimas buvo puikiai koordinuotas. Ar taip manote ir Jūs?
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Lietuva mini šimtą dienų su euru. Vyriausybė vertina, kad naujos valiutos įvedimas buvo puikiai koordinuotas. Ar taip manote ir Jūs?

Minėdami saugaus eismo dieną, transporto specialistai sako, kad per praėjusį dešimtmetį keleiviams saugesni tapo Lietuvos magistralės ir greitkeliai. Tačiau pastaraisiais metais situacija keliuose prastėja.

Vilniuje atidaromas moderniausias Baltijos šalyse suvirinimo mokymo centras.

Pasaulis diskutuoja, ar tikrai gali būti įgyvendinta vieno Italijos chirurgo sumanymas – atlikti galvos persodinimo operaciją. Vienas informacinių technologijų specialistas iš Rusijos sutiko dalyvauti tokiame eksperimente, jei atsirastų kūno donoras.

Savaitės komentaras. Apžvalgininkė Ramunė Sotvarė-Šemetienė.

Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja Ingrida Šimonytė ir psichologas Visvaldas Legkauskas atsakys į Jūsų klausimus apie eurą. Kodėl daugelis žmonių vis dar skaičiuoja kainas litais?

„Naujienų žemėlapis“. Amerikos šalių viršūnių susitikime Panamoje penktadienį pirmą kartą dalyvaus Kubos delegacija. Ekspertai sako, šis istorinis žingsnis žengtas dėl pagerėjusių Jungtinių Valstijų ir Kubos santykių. Kokį kelią pasirinks 50 metų Amerikos izoliuota Kuba?

Praėjo penkeri metai po Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofos.

Penktadienio laidos svečias – žmogus, kurio nuomonė apie muziką Lietuvoje daug kam įdomi. Tai „Lietuvos ryto“ muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Giedrė Čiužaitė.

„Ryto garsai“ balandžio 10 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...