captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pianistas Daumantas Kirilauskas

„Manau, kad su J. S. Bachu draugausiu visą gyvenimą. Ir toliau gilinsiuos. Jis pats moko. Bachas kažkaip subalansuoja ir daug išmoksti. Visa tai man yra reikalinga. Man Bachas reikalingas dvasinei sveikatai. Ir geriausia diena yra toji, kai atsikeli, pavalgai pusryčius ir mokaisi naują Bacho kūrinį.“
Pianistas Daumantas Kirilauskas.
Pianistas Daumantas Kirilauskas.

„Manau, kad su J. S. Bachu draugausiu visą gyvenimą. Ir toliau gilinsiuos. Jis pats moko. Bachas kažkaip subalansuoja ir daug išmoksti. Visa tai man yra reikalinga. Man Bachas reikalingas dvasinei sveikatai. Ir geriausia diena yra toji, kai atsikeli, pavalgai pusryčius ir mokaisi naują Bacho kūrinį“, – sako pianistas Daumantas Kirilauskas.

„Triptikų vakaras baleto pasaulyje nėra kažkas labai naujo ar modernaus. Tokie išbandymai nepaprastai svarbūs šokėjams, kurie turi galimybę per vieną vakarą atsiskleisti skirtingais amplua. Ypatingos svarbos įvykis „Bolero+“ pastatymas ir ta prasme, kad čia turi galimybę pasireikšti net trys choreografai”, – sako LNOBT baleto trupės meno vadovas, lenkų choreografas Krzysztofas Pastoras.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Literatūra ir menas“, „7 meno dienos“.

„Į šiemetinio Studentų meno dienų festivalio programą nusprendėme įtraukti daugiau interaktyvaus pobūdžio renginių, skatinančių bendravimą, kad galėtume geriau pažinti jaunuosius menininkus, su jais padiskutuoti. Siekiame, kad menas nebūtų tik pasyviai stebimas, o galėtume jį perkeltine prasme ir „pačiupinėti“, – teigia viena iš projekto „Kosminė odisėja“ kuratorių, Vilniaus dailės akademijos kuratorystės magistrantūros studentė Dovilė Daunoravičiūtė.

„Manau, kad su J.S. Bachu draugausiu visą gyvenimą. Ir toliau gilinsiuos. Jis pats moko. Bachas kažkaip subalansuoja ir daug išmoksti. Visa tai man yra reikalinga. Man Bachas reikalingas dvasinei sveikatai. Ir geriausia diena yra toji, kai atsikeli, pavalgai pusryčius ir mokaisi naują Bacho kūrinį“, – sako pianistas Daumantas Kirilauskas. Apie gyvenimo ir muzikos filosofiją, kūrybinę drąsą ir klasikos genijų interpretacijas, požiūrį į kritiką ir pedagoginę veiklą pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ balandžio 10 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...