captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žmonės ir idėjos“: priglausti draugus

„Žmonėms atrodo – jie myli gyvūnus, nori su jais būti, galų gale juos nužudo ir neįsivaizduoja, kad galėtų būti kitaip. Savo veikla norime rodyti pavyzdį, kad žmonėms bent jau kiltų idėja, jog gali būti kitaip“, – sako Viktorija Naujokaitė, viena fermos gyvūnų prieglaudos „Trys paršeliai“ steigėjų.

„Žmonėms atrodo – jie myli gyvūnus, nori su jais būti, galų gale juos nužudo ir neįsivaizduoja, kad galėtų būti kitaip. Savo veikla norime rodyti pavyzdį, kad žmonėms bent jau kiltų idėja, jog gali būti kitaip“, – sako Viktorija Naujokaitė, viena fermos gyvūnų prieglaudos „Trys paršeliai“ steigėjų. Gyvūnų teisių aktyvistai sako suprantantys, jog išvaduoti iš sunkių gyvenimo sąlygų pramoninėse fermose ir skerdyklų pavyktų tik keletą gyvūnų iš milijonų, bet tikisi, jog galimybė vaikams ir suaugusiems lankytis prieglaudoje ir susipažinti su išgelbėtais gyvūnais išaugs į vertingą švietimo programą.

„Trys paršeliai“ – pirmoji fermos gyvūnų prieglaudos iniciatyva Baltijos šalyse. Tokios prieglaudos veikia JAV, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Vokietijoje, kitose Europos šalyse.

Nuotraukoje – nuo pietų stalo išgelbėta kiaulytė Barborytė ir šuo Bardas.

Ved. Audra Čepkauskaitė.                              

„Žmonės ir idėjos“ – balandžio 8 d., trečiadienį, 14.05 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama balandžio 9 d. 00.05 val. per LRT RADIJĄ ir 22.10 val. LRT KLASIKOS programoje.

https://www.facebook.com/pages/%C5%BDmon%C4%97s-ir-id%C4%97jos-Radijo-laida-per-Klasik%C4%85/143506799034353

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close