captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vartotojo gidas“: kokios problemos iškyla deklaruojant mokesčius?

Kaip vyksta deklaravimo procesas, kas iki gegužės 4 dienos privalo deklaruoti pajamas, o kas greta turi pateikti ir turto deklaracijas, kas turi sumokėti pajamų mokestį, o kas dėl įvairių lengvatų gali susigrąžinti dalį mokesčio?
jp.lt nuotr.
jp.lt nuotr.

„Kaip ir kiekvienais metais siekiame, kad Valstybinės mokesčių inspekcijos teikiamos paslaugos taptų kuo kokybiškesnės, o gyventojai dar lengviau ir greičiau galėtų įvykdyti savo mokestines prievoles. Šiemet daugiau gyventojų kone vienu mygtuko paspaudimu galės patvirtinti jau paruoštas pajamų deklaracijas, jose ras išsamesnę savo pajamų ir išlaidų informaciją“, – sako VMI prie FM viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnaitė.

Kaip vyksta deklaravimo procesas, kas iki gegužės 4 dienos privalo deklaruoti pajamas, o kas greta turi pateikti ir turto deklaracijas, kas turi sumokėti pajamų mokestį, o kas dėl įvairių lengvatų gali susigrąžinti dalį mokesčio? Pokalbis studijoje su VMI prie FM viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnaite ir Teisės departamento direktoriaus pavaduotoja Alina Gaudutyte.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Vartotojo gidas“ balandžio 1 d., trečiadienį, 12.12 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...