captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo teatre“ – premjera „Paskutinis polonezas Florencijoje“

„Tarnauti Tėvynei!“ – toks buvo Mykolo Kleopo Oginskio (1765–1833) – iškilaus politiko, diplomato, Lietuvos valstybingumo ir socialinių reformų idėjos puoselėtojo, memuaristo ir kompozitoriaus gyvenimo kredo.
Politikas<br> diplomatas<br> Lietuvos valstybingumo ir socialinių reformų idėjų puoselėtojas<br> memuaristas ir kompozitorius Mykolas Kleopas Oginskis.
Politikas
diplomatas
Lietuvos valstybingumo ir socialinių reformų idėjų puoselėtojas
memuaristas ir kompozitorius Mykolas Kleopas Oginskis.

Radijo pjesėje „Paskutinis polonezas Florencijoje“ M. K. Oginskis – tragiško likimo idealistas, emigrantas be tėvynės, šiuolaikiška temperamentinga asmenybė tiek savo gyvenimo būdu, tiek pažiūromis.

„Kas svarbiausia, tokią paslaptingą, daugialypę asmenybę atskleisti padeda scenarijaus autorės Vidos Mikšytės sumanymas – sukurti spektaklį kaip M. K. Oginskio išpažintį per du asmenis, – pastebi aktorius Vytautas Rumšas. – Manau, mes su Aldona Janušauskaite perteikėme labai aistringai „banguojančią“ išpažintį, kuri atvers ne vieną garsios asmenybės gyvenimo paslaptį“.

Scenarijaus „Paskutinis polonezas Florencijoje“ autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė.

Spektaklio premjera balandžio 5 d. 14.05 val.per LRT RADIJĄ.

Kartojama balandžio 11 d. 12.10 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...