captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Kodėl avariniai išėjimai užverti?

Klaipėdos daugiabutyje kilus gaisrui žuvo žmogus, gelbėtojai praneša, kad gaisro gesinimą, žmonių evakuaciją apsunkino savavališkai užvirintas avarinis išėjimas. 

Klaipėdos daugiabutyje kilus gaisrui žuvo žmogus, gelbėtojai praneša, kad gaisro gesinimą, žmonių evakuaciją apsunkino savavališkai užvirintas avarinis išėjimas. Ką tai reiškia – kodėl uždaromi išėjimai, kodėl kai kuriuose daugiabučiuose jų net ir  nėra ir kas dėl to kaltas? Taip pat , kodėl nepaisome reikalavimų – užstatome daugiabučių laiptines stambiais baldais, o kiemuose prie įėjimo greitoji ar gaisrinė negali patekti dėl neteisėtai pastatyto automobilio?

Taip pat laidoje apie bankų sektoriaus pastangas tarnauti Lietuvos ir jos eilinių žmonių gerovei, kokios pabėgėlių Lietuvoje problemos, toliau domimės lėktuvo katastrofos tyrimu, su rubrika „Labas rytas“  keliaujame į Singapūrą ir laidoje kalbiname du garbius ir žinomus žmones: diktorių  Juozą Baranauską ir buvusį UNESCO generalinio direktoriaus pavaduotoją, ilgametį radijo ir televizijos darbuotoją Henriką Juškevičių: jiems šiandien sukanka 80.

 

Laidą veda Saulius Liauksminas  ir Gabija Narušytė, prodiuserė Aušra Jūraitė

„Ryto garsai“ – pirmadienį, kovo 30 d. nuo 06.30 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...