captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: išlaikymą išsieškoti bus paprasčiau

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos parengtoms įstatymų pataisoms, kurioms įsigaliojus, bus paprasčiau išsiieškoti išlaikymą ne tik iš Europos Sąjungoje, bet ir kitose užsienio šalyse gyvenančių asmenų.   
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Alvyda Bajarūnaitė.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Alvyda Bajarūnaitė.

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos parengtoms įstatymų pataisoms, kurioms įsigaliojus, bus paprasčiau išsiieškoti išlaikymą ne tik iš Europos Sąjungoje, bet ir kitose užsienio šalyse gyvenančių asmenų.

Tęsiasi diskusijos ir protestai prieš savaitgalį Tarptautiniame Vilniaus teatro festivalyje ketinamą rodyti spektaklį, kuriame esą niekinami krikščionims brangūs tikėjimo simboliai.

Lietuvos gyventojas per metus suvartoja vidutiniškai apie 5,5 kg kavos ir apie 0,4 kg arbatos – atitinkamai su tuo yra susijęs ir poveikis aplinkai. Kokia tikroji arbatos, kavos puodelio kaina?  Pašnekovės – projekto „Aplinkai palankaus gyvenimo būdo skatinimas per tausojantį maisto vartojimą" ekspertė, Vytauto Didžiojo universiteto lektorė Renata Dagiliūtė ir Ekologiškos kultūros asociacijos vadovė, žurnalo „Green’as” redaktorė Lauryna Tarvydienė.  

Iš „Amerikos balso“ archyvų: pokalbis su lietuvių tapytoju, skulptoriumi, scenografu Arbitu Blatu, kurio darbų paroda šią vasarą buvo surengta ir Vilniuje.

Kauno klinikų medikai, apibendrinę duomenis apie nudegimus, konstatavo, kad jų mastai beveik prilygsta sužalojimų keliuose skaičiui. Pokalbis su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Plastinės chirurgijos klinikos gydytoju dr. Dariumi Kubiliumi.

Taip pat laidoje – spaudos apžvalgos, verslo naujienos, naujausios žinios, orų prognozė.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

„Ryto garsai“ spalio 3 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...