captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – scenografas ir kino kūrėjas Gintaras Makarevičius

„Turbūt veikia nuovargis, nes dabar retai vaikštau į teatrą, o ir gerų pastatymų nedaug. Tas įsitikinimas, kad esame teatro tauta ir kad mums visada turi sektis... Bet taip nebūna, yra pakilimai, tiek režisierių, tiek visuomenės gyvenime“, – sako vienas įdomiausių teatro kūrėjų scenografas Gintaras Makarevičius.  
Scenografas ir kino kūrėjas Gintaras Makarevičius.
Scenografas ir kino kūrėjas Gintaras Makarevičius.
Kokie kultūros infrastruktūros ir paveldo objektai gaus Europos Sąjungos lėšas? Ar tikrai pavyko atrinkti objektus, kuriems labiausiai reikia finansavimo?
 
„Lietuviams būdingas kaltės ir gėdos jausmas, tad siūlau vieną dieną metuose paskelbti nekaltybės diena“, – siūlo filmo „Gyvenimas yra šventas“ herojus – buvęs Bogotos meras, prof. Antanas Mockus.
 
Kavinėse, restoranuose, viešajame transporte, parduotuvėse, gatvėse, net gamtoje, iš atidarytų automobilių bagažinių ir mobiliųjų telefonų – garsai skamba kone visur, nepriklausomai nuo mūsų norų. Kompozitorius Antanas Jasenka apie tai, kuo ypatingas mūsų miesto garso takelis.   
 Filosofo Leonido Donskio komentaras.
 
„Vadinu mūsų teatrą „sumestuku“ – ką pavyks, tą ir rodom, nėra dramaturginio polėkio, drąsos ieškoti, eksperimentuoti“, – pastebi teatro kritikas, „Auksinių scenos kryžių“ komisijos narys Andrius Jevsejevas.
  
Tradicinėje laidos dalyje „Sėskim ir pakalbėkim“ vienas įdomiausių mūsų teatro kūrėjų scenografas ir kino režisierius Gintaras Makarevičius. Pokalbis ne tik apie puikiai pažįstamus darbus teatre, bet ir didįjį pomėgį – kiną.
 
 
 
Ved. Raminta Jonykaitė
 
„Kultūros savaitė“ – kovo 28 d., šeštadienį, nuo 09.05 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ. Laida kartojama kovo 29 d. 00.05 val.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close