captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie Meno istorijos mokyklą

Praėjusį rudenį Meno rinkos agentūra pakvietė visus besidominčius vaizduojamojo meno istorija į Meno istorijos mokyklą. Šį pavasarį prasidėjo antrasis semestras. Pasak Meno istorijos mokyklos steigėjos menotyrininkės, filosofijos mokslų dr. Simonos Makselienės, mokykla siekia profesionaliai šviesti ir lavinti visus meno mylėtojus, kurie nori gilinti savo žinias Lietuvos ir visuotinio meno istorijos srityse. 
Meno istorijos mokyklos steigėja menotyrininkė<br> filosofijos mokslų dr. Simona Makselienė. jmuseum.lt nuotr.
Meno istorijos mokyklos steigėja menotyrininkė
filosofijos mokslų dr. Simona Makselienė. jmuseum.lt nuotr.
Tarptautinės teatro dienos proga Lietuvos teatro sąjungos pirmininkas Ramutis Rimeikis sako: „labai gražu, kad vis dėlto tas teatras išliko, jis yra ir reikia turėti vilties, kad jisai bus. Viltis dėl to didelė, kad per Nepriklausomybės laikotarpį – 25 metai vis dėlto – išliko visi teatrai. Buvo visokių krizių, ir politinių, ir ekonominių, ir reformų, tačiau jis išliko ir egzistuoja. Teatras nepraranda savo misijos prasmės“.
 
Kultūros savaitraščių apžvalga: „Voruta“, „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“.
 
„(Ne)Priklausyti galima nuo daug ko – kito žmogaus, malonumų, orų permainų, silpnybių, politikų, įspūdžių... Tad šioji miniatiūrų paroda ir yra skirta tapybiniams ribos tarp priklausomybės ir nepriklausomybės apmąstymams, savų (Ne)Priklausomybės versijų pateikimui“, – sako tapybos miniatiūrų parodos „(Ne)Priklausomybė“ viena iš kuratorių tapytoja Aistė Gabrielė Černiūtė.
 
Praėjusį rudenį Meno rinkos agentūra pakvietė visus besidominčius vaizduojamojo meno istorija į Meno istorijos mokyklą. Šį pavasarį prasidėjo antrasis semestras. Pasak Meno istorijos mokyklos steigėjos menotyrininkės, filosofijos mokslų dr. Simonos Makselienės, mokykla siekia profesionaliai šviesti ir lavinti visus meno mylėtojus, kurie nori gilinti savo žinias Lietuvos ir visuotinio meno istorijos srityse. Apie Meno istorijos mokyklos veiklą pokalbis studijoje su dr. S.Makseliene ir pirmojo semestro fotografijos istorijos lektoriumi Stanislovu Žvirgždu.
 
 
Ved. Laima Ragėnienė.
 
„Ryto allegro“ kovo 27 dieną, penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close