captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Kino pavasario“ svečias Antanas Mockus

„Kolumbietį reikia saugoti nuo kito kolumbiečio, lietuvį reikia saugoti nuo jo paties, kad nė vienas lietuvis savęs nežudytų. Yra labai įdomus lietuvių himno posakis „iš praeities te stiprybę semia“. Į tai reikia įsiklausyti, pasitikėti savimi ir nebijoti laisvai kalbėti“, – ragina lietuvių kilmės Kolumbijos filosofas, politikas Antanas Mockus. 
Filosofas<br> politikas Antanas Mockus.
Filosofas
politikas Antanas Mockus.

„Skambinau draugams ir prašiau, kad paskolintų darbus, kuriuos Arūnas jiems buvo dovanojęs. Ėmiau viską, ką man davė, todėl paroda nėra nuosekliai atrinkta, tačiau retrospektyvinė, atspindinti kūrybingiausią jo gyvenimo periodą“, – sako klaipėdietė poetė Dalia Bielskytė, iniciavusi savo gyvenimo draugo  žinomo tapytojo Arūno Mėčiaus (1965-2013) jubiliejinių renginių ciklą.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje –  apie naują Makbeto pastatymą Berlyne ir patį Šekspyrą.
 
„Kolumbietį reikia saugoti nuo kito kolumbiečio, lietuvį reikia saugoti nuo jo paties, kad nė vienas lietuvis savęs nežudytų. Yra labai įdomus lietuvių himno posakis „iš praeities te stiprybę semia“. Į tai reikia įsiklausyti, pasitikėti savimi ir nebijoti laisvai kalbėti“, – ragina lietuvių kilmės Kolumbijos filosofas, politikas Antanas Mockus. Didžiausia Lietuvos problema visuomenės pilietinę kultūrą tyrinėjantis mokslininkas įvardija savižudybes. „Gyvybė yra pats didžiausias dalykas, kurį žmogus gali gauti“,– sako A.Mockus, „Kino pavasaryje“ rodomo filmo „Gyvenimas yra šventas“ herojus.
 
 
Ved. Alma Valantinienė
 
„Ryto allegro“ kovo 26 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...